PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 907
ocen
5,5 10 1 65907
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

6/10

ocenił(a) film na 6

Nieczęsto oglądam takie typowe komedie. Ta była niezła. Nie ciągła się, szybko czas leciał, kapitalne było to mówienie po niemiecku. Gra aktorska była wg mnie bardzo dobra. To co mi się nie podobało to przez większość filmu brak jakichkolwiek praktycznie zasad życiowych i moralnych, ale być może o to chodzi w komediach.;p

Filmowa12

To już wiem skąd taka wysoka ocena, to wszystko dzięki temu, że komedia się nie CIĄGŁA.

ocenił(a) film na 6
bdk1985

Ja nie tylko o tym napisałam, więc skąd ta uwaga???

Filmowa12

Naprawdę chcesz żebym Ci to wytłumaczył ?
Jeśli tak to najpierw wytłumacz mi co oznacza stwierdzenie, że komedia się nie "ciągła".

ocenił(a) film na 6
bdk1985

Oczywiście... Chodzilo mi o to, że czasami są filmy które są tak bardzo nieudane, że sprawdzasz tylko jak długo jeszcze będzie trwał. Ten mimo iż może nie był zbyt głęboki, to nie sprawiał na mnie takich odruchów. To rozumiem pod tym pojęciem.
Teraz oczekuję że wyjaśnisz mi powód swojego "oburzenia"???

Filmowa12

A! Czyli chodziło Ci o słowo "ciągnęła" ! Czy ja się oburzyłem? Wręcz przeciwnie, użycie słowa "ciągła" wyjaśniło mi tajemnicę tak wysokiej oceny. Tak wysoko ten film ocenić mógł tylko ktoś, kto w używaniu słowa "ciągła" nie widzi nic dziwnego.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
bdk1985

Mam wrażenie że robisz ze mnie idiotkę. Ja tego bardzo nie lubię, więc albo merytorycznie wyjaśnisz mi o co chodzi, albo nie mamy o czym dyskutować. Ty od początku tej rozmowy czepiasz się tego słowa, a tak naprawdę nic mądrego nie napisałeś.
Więc albo konkret albo myśl sobie co chcesz i mnie to nie obchodzi.

Filmowa12

Chodzi o to, że ciągła to jest linia, a komedia się nie CIĄGNĘŁA. Ot tyle w kwestii wyjaśnienia.

ocenił(a) film na 6
aesencja

Okej, przyznaję rację. Mój błąd, dzięki za wyjaśnienie.

bdk1985

bdk1985 - tak trzymać - byle wasz dialog trwał nadal. On się nie ciongnieie:)

ocenił(a) film na 6
Filmowa12

Wystawiłam podobna note i jestem tego samego zdania. Film nie jest jakis wspaniały, ale zabawny, z przesmiesznymi niemieckimi dialogami, fajny pomysl na fabule. O ile ta część ma jakis pomysl to kolejna czesc to juz porażka, w mojej opinii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones